Podziękowania

W imieniu mieszkańców i mieszkanek Biskupiej Górki, Stowarzyszenia WAGA oraz Stowarzyszenia Biskupia Górka dziękuję wszystkim Osobom, Organizacjom i Instytucjom, które w jakikolwiek sposób pomogły w organizacji pierwszego Święta Ulicy Biskupiej.
Bez Państwa udziału to przedsięwzięcie nie mogłoby się zdarzyć.
9 września wspólnymi siłami i zaangażowaniem spotkaliśmy się na ulicy Biskupiej w wyjątkowej części Gdańska – Biskupiej Górce. W trakcie pleneru malarskiego, fotograficznego, spacerów i gier miejskich, koncertów i wspólnego biesiadowania mieliśmy okazję poznać się lepiej i bawić się odpoczywając.
Mamy nadzieję, że i dla Państwa była to ciekawa inicjatywa współpracy partnerskiej pomiędzy organizacjami pozarządowymi, administracją państwową i przedsiębiorstwami komercyjnymi. Projekt był dofinansowany ze środków Miasta Gdańsk i Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego, a szczególne podziękowania kierujemy do Biura Rozwoju Gdańska – dzięki tej pomocy mogliśmy wynająć zjeżdżalnię dla dzieci, przygotować kociołek grochówki dla Gości oraz wynająć salę na koncert Cappelli Gedanensis.
Z informacji zwrotnej od uczestników i uczestniczek, wiem, że Święto Ulicy Biskupiej spodobało się jako działanie promujące Biskupią Górkę i integrujące osoby i rodziny wokół wspólnych wartości i zainteresowań.
Chcemy, aby ulica Biskupia co roku świętowała swój dzień, zatem ponowimy z pewnością starania, by i w przyszłym roku spotkać się z Państwem na Święcie Ulicy Biskupiej.

Dziękuję!
Z poważaniem – Anna Butrym