Prawa człowieka: TERAZ! To jest w Twoich rękach

Alicja Żarkiewicz, studentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stowarzyszenie „WAGA” zapraszają młodzież w wieku 13 – 18 lat do udziału w wyjątkowych zajęciach w ramach projektu „Prawa człowieka: TERAZ! To jest w Twoich rękach”.

· Nie podoba Wam się rzeczywistość, w której żyjecie?

· Chcecie coś zmienić w Waszym otoczeniu?

· Ten projekt jest dla Was!

Dzięki uczestnictwu w tym projekcie nauczycie się jak skuteczniej działać i zmieniać na lepsze swoje najbliższe otoczenie. Praca na warsztatach będzie odbywała się metodą projektu. Najpierw rozpoznania tego, co dla Was i społeczności, w której żyjecie jest ważne, a następnie określenie tego, co może być celem zmiany i planowanie działań, które mogą do tej zmiany doprowadzić. Będziemy uczyć się, jak można współpracować w grupie, by wreszcie zrealizować własny, autorski projekt, który skutecznie wpłynie na rzeczywistość, w której żyjemy.

Ten projekt to fajna zabawa!

Będą:

· warsztaty odbywające się co dwa tygodnie

· kurs e-learningowy (przekazywanie wiedzy przez Internet, ale też z quizy, drobne zadania, filmiki)

· konkursy i niespodzianki

· certyfikat uczestnictwa w projekcie

Zgłoszenia w siedzibie Stowarzyszenia „WAGA”, ul. Biskupia 35/2 (Fryzjer)

lub na adres: alicjazarkiewicz@gmail.com

Zapraszamy na

Spotkanie informacyjne: czwartek 14 marca 2013r. o godzinie 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia „WAGA”, ul. Biskupia 35/1 (Fryzjer)

Udział w projekcie jest bezpłatny

Czas trwania projektu: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)