SIŁA GŁOSU KOBIET–WARSZTATY

Każda kobieta pragnie poczuć się silna. Chcemy mocno stąpać po ziemi, mówić pełnym głosem, dbać o swoje potrzeby i znać swoją wartość.
Warsztat „Siła głosu kobiety” jest autorskim treningiem dla kobiet, które pragną:
– poczuć moc własnego głosu
– wyzwolić swoją kobiecość i ekspresję twórczą
– zaprzyjaźnić się ze swoim głosem i ciałem
– doskonalić poczucie własnej wartości
– osiągać wymarzone cele
– zdobyć nowe umiejętności społeczne

10600601_626854350770853_1982565808284652444_n

W trakcie warsztatu:
– nauczysz się wykorzystywać moc swego głosu (uwaga! może to zmienić Twoje życie na milion wspaniałych sposobów)
– dowiesz się jak rozwijać poczucie własnej wartości i stawać we własnej obronie (uwaga! będziesz silniejsza psychicznie i odnajdziesz swoja odwagę)
– poznasz techniki pracy z ciałem i głosem, które wydobędą Twój osobisty potencjał
– nauczysz się jak wyzwalać swoją kobiecość i ekspresję twórczą

W trakcie warsztatu będziemy:
– pracować w grupie i w parach, ucząc się technik samodoskonalenia oraz pracy z głosem, ciałem i umysłem
– pracować indywidualnie, skupiając się na konkretnych przypadkach uczestników – każdy może przyjść z konkretnym wyzwaniem lub problemem, z którym chce popracować.
– poznawać metodę Integrative Voicework System, która oferuje konkretne rozwiązania problemów z głosem, komunikacją, ekspresją, poczuciem wartości itp.
Warsztaty prowadzone są metodą Integrative Voicework System, która opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, mając na celu zintegrowanie jego głosu, ciała, działania, ducha i umysłu. Metoda opiera się na pracy z głosem i ciałem; zawiera elementy psychologii, terapii głosu, ćwiczeń fizycznych, pracy z oddechem, pracy z wibracją dźwięku, muzykoterapii, tańca, jogi, treningu osobowości i technik relaksacyjnych.
Prowadzenie:

Agnieszka Kamińska – trenerka głosu, wokalistka, pedagog, twórczyni metody Integrative Voicework System, tancerka, choreograf, kompozytorka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego, terapii głosem, różnych technik i stylów wokalnych, improwizacji wokalnej i ruchowej, tańca, jogi, Body Mind Centering, ruchu autentycznego, technik relaksacji, masażu. Jest również praktykiem Reiki oraz innych technik uzdrawiania. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, programowania neurolingwistycznego oraz life coachingu.
Jej metoda daje doskonałe rezultaty, dając uczestnikom konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów. Po warsztatach ich życie często diametralnie się zmienia, otwierają się oni na samych siebie, a w rezultacie zaczynają prowadzić życie pełne spełnienia.
Agnieszka od 2004 roku prowadzi warsztaty głosowe oraz rozwoju osobistego, jest także instruktorką śpiewu w prywatnej szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku. Ponadto pracuje też z osobami, które doświadczyły przemocy, z trudną młodzieżą, osobami niewidomymi i niepełnosprawnymi. Realizuje również projekty edukacyjne oraz artystyczne. Jest także tancerką Teatru Amareya, wokalistką i liderką Atmen Trio. Jako wokalistka angażuje się w różnorodne projekty muzyczne oscylujące wokół muzyki eksperymentalnej i etnicznej, komponuje własne utwory i pisze teksty. Występuje również w spektaklach teatralnych, a także tworzy do nich opracowania muzyczne.

Miejsce: Klub Winda – GAK, ul. Racławicka 17, Gdańsk, wejście od ul. Klonowicza
Harmonogram: 18-19 października, godz. 11:00 – 16:00

Uczestnictwo: Zgłoszenia do 16 października pod adresem openvoicestudio@gmail.com lub pod numerem 504 655 104. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwację miejsca stanowi wpłata zaliczki 50zł na konto podane przy zgłoszeniu.
Koszt: 180zł