Get Adobe Flash player

Targi ksiązki_2015Pierwsze polskie tłumaczenie książki Gérarda Guégana Polki. Podróż do wnętrza Polski Oficyny WAGA zostało rekomendowane przez Miasto Gdańsk i Fundację Gdańską do prezentacji na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Książka była dostępna na stoisku Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, a w dniu otwarcia targów, 22 października br., członkinie Stowarzyszenia WAGA Teresa Zabża, tłumaczka książki i Grażyna Knitter, miały możliwość opowiedzieć m.in. o historii powstania tekstu i tłumaczenia Polek. Podróży do wnętrza Polski w Saloniku Literackim Targów Książki.

Cieszy nas, że doceniono wartość tej publikacji i jej znaczenie dla promocji Miasta Gdańska. Naszym zdaniem książka Gérarda Guégana Polki. Podróż do wnętrza Polski to wyjątkowa rzecz na naszym pomorskim rynku i mamy nadzieję, że znajdzie uznanie w całej Polsce.

Książkę w cenie 30 zł można zamówić poprzez adres e-mail: oficynawaga@gmail.com

Polki w Krakowie