Gry miejskie dla dzieci i młodzieży na Biskupiej Górce

19 maj ao godz. 14.30 zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat z terenów Biskupiej Górki i okolicy do wzięcia udziału w grach miejskich. Zagracie w kilka gier na terenie Biskupiej Górki i Zaroślaka. Poznacie bliżej ciekawostki związane z historią tych miejsc i jej mieszkańcami. Stworzycie własną grę terenową. Będziecie rywalizować z kolegami z innych drużyn.
Na wszystkich zaangażowanych graczy czekają drobne nagrody i słodki poczęstunek.
Baza gier to siedziba Stowarzyszenia WAGA – ul. Biskupia 4.

Zbiórka o godz. 14.30.
Weźcie ze sobą wygodne buty, ubranie dostosowane do pogody, coś do picia.
Jeśli będzie padał deszcz – zagramy w ciekawe gry planszowe w siedzibie Stowarzyszenia.
Udział w grach jest bezpłatny!
Rodzice wyrażają zgodę na udział swoich dzieci w grach ze świadomością, że toczą się one na terenie osiedla.
Organizatorem jest Stowarzyszenie WAGA, Gry i Zagadki Mericurius oraz Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku.