ul. Biskupia 4, Gdańsk

Dzień Taty. Lubię to! – Rodzina na morzu

Dzień Taty. Lubię to! – Rodzina na morzu

 

Organizatorzy kampanii „Etat Tata. Lubię to!” oraz Stena Line zapraszają rodziców i dzieci do udziału w wyjątkowym, familijnym rejsie z okazji Dnia Taty. W programie przewidziano konkursy, gry i występy artystyczne a także promocję głównej idei kampanii – godzenia życia zawodowego i rodzinnego, stąd będzie także miejsce na eksperckie konsultacje i warsztaty w tym zakresie .

Każdy uczestnik/rodzic, biorący udział w rejsie z programem „Dzień Taty. Lubię to!” otrzyma kartę rabatową „Mozaika Rodzinna”, uprawniającą do zniżek na produkty i usługi atrakcyjne dla rodziców i dzieci.

– Wypływamy po południu w sobotę 22 czerwca, wracamy wieczorem w niedzielę 23 czerwca – mówi Sylwia Bąkowska, koordynatorka eventu, z Koncept SD, firmy Lidera projektu „Tata jak Mama – ogólnopolska kampania informacyjna na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego” . Spotkanie rodziców i dzieci na promie Stena Line jest częścią tego projektu.

– W marcu tego roku zaprosiliśmy tatów i dzieci na Festiwal TataFest – mówi Sylwia Bąkowska. – Teraz zapraszamy mamę, tatę i dzieci do wspólnej zabawy na promie.

banner rejs z dzieckiem 800x600 130527 (2)

Najwięcej atrakcji czeka rodziców i dzieci w niedzielę 23 marca, czyli w Dniu Taty. Dzień rozpocznie się grą promową, w trakcie której uczestnicy będą odnajdywali ukryte miejsca z zagadkami.

Gra zakończy się finałem z nagrodami do rodziców i dzieci, biorących udział w zabawie.

– Potem uczestników rejsu zaprosimy do rodzinnego quizu, który będzie dotyczył kampanii „Etat Tata. Lubię to!” . Równolegle w sali kinowej na promie będzie można obejrzeć przegląd filmów, audycji telewizyjnych, które zgłoszono w konkursie „Dwa etaty – okiem taty” – zapowiada Sylwia Bąkowska.

Spośród ośmiu realizacji Jury, Pracodawcy oraz Publiczność wybierze najlepsze audycje i nagrodzi podczas uroczystego zakończenia całego eventu.

W innych konkursach z nagrodami wezmą także pozostali uczestnicy rejsu „Dzień Taty. Lubię to!”.

– Przygotowujemy jeszcze inne atrakcje dla rodziców i dzieci. Będą zabawy i warsztaty rozwojowe dla rodziców i dzieci oraz pracodawców – mówi Sylwia Bąkowska.

Na zakończenie rejsu Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich uczestników rejsu z programem „Dzień Taty. Lubię to!”.

Sobota, 22.06.2013 r.

godz. 19.30 – odprawa promowa

godz. 21.00 – wypłynięcie promu z Gdyni

Niedziela, 23.06.2013 r.

godz. 10.30 – brunch

godz. 12.00-14.00 – gra promowa dla rodziców i dzieci, warsztaty dla mamy, warsztaty dla taty

godz. 13.00-15.00 – przegląd filmów „Dwa etaty – okiem taty” połączony z konkursem na najlepszy film, prezentujący zaangażowane postawy ojców. Przyznanie Nagrody Grand Prix, Nagrody Publiczności, Nagrody Pracodawców