ul. Biskupia 4, Gdańsk

Kategoria: Lider – tak to ja!

Rusza II cykl szkoleń w ramach pilotażowego projektu „Lider Dostępności”

Projekt kierowany jest do organizacji pozarządowych realizujących zadania publiczne na zlecenie Miasta Gdańska na podstawie zawartej z nim umowy. Aby wesprzeć organizacje pozarządowe w zwiększaniu dostępności działań, Gdańsk zlecił zadanie publiczne Stowarzyszeniu WAGA i Fundacji RC, utworzenia konsorcjum organizacji – ekspertów jako Lidera w zakresie każdego rodzaju dostępności.   Do końca 2022 roku zadaniem Lidera będzie… Czytaj dalej: Rusza II cykl szkoleń w ramach pilotażowego projektu „Lider Dostępności”

Lider – tak, to ja!

  W sierpniu i wrześniu 2014 roku osoby uczestniczące w projekcie "Lider – tak, to ja!" skorzystały z sesji coachingowych. W sumie odbyły się 24 godziny spotkań. Ta forma rozwoju spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem, bo była już indywidualną pracą liderów i liderek nad swoimi mocnymi stronami z ukierunkowaniem na cele i zmiany. Osoby uczestniczące… Czytaj dalej: Lider – tak, to ja!

Lider – tak, to ja!

  4 czerwca 2014 r. Agnieszka Buczyńska, wolontariuszka, wiceprezeska Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku spotkała się z uczestnikami i uczestniczkami projektu "Lider – tak, to ja! i przedstawiła praktyczne sposoby angażowania wolontariuszy i wolontariuszek do działań organizacji pozarządowych. Wiele pytań dotyczyło naboru i sposobu współpracy z wolontariatem.        Fot. Grażyna Knitter   Projekt "Lider… Czytaj dalej: Lider – tak, to ja!

Mediacje, rozwiązywanie sporów – alternatywa dla spraw sądowych

  28 maja 2014 r. odbyło się spotkanie z mediatorką i prezeską Fundacji Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych Magdaleną Grabarczyk-Bródką, organizatorką Gdańskiego Centrum Mediacji. Liderzy organizacji pozarządowych z Gdańska w trakcie spotkania pt. “Mediacje, rozwiązywanie sporów – alternatywa dla spraw sądowych" poznali tę formę działania dla sytuacji konfliktowych.             Projekt "Lider –… Czytaj dalej: Mediacje, rozwiązywanie sporów – alternatywa dla spraw sądowych

Lider – tak, to ja

  21 maja 2014 r. w ramach projektu  odbyło się spotkanie z ekspertką – Edytą Petelską, radną Siedlec, członkinią Stowarzyszenia WAGA, która podzieliła się z uczestnikom projektu "Lider – tak, to ja!" informacjami potrzebnymi do nawiązania współpracy z radami dzielnic. Uczestnicy i uczestniczki zadawali wiele pytań dotyczących możliwości organizowania różnych przedsięwzięć dla mieszkańców i mieszkanek… Czytaj dalej: Lider – tak, to ja

Lider – tak, to ja!

Trzecie spotkanie szkoleniowe projektu Lider – tak, to ja!   Fot. Grażyna Knitter

Formularz zgłoszenia do projektu “Lider – tak, to ja!”

  Szanowni Państwo, Zapraszamy liderów i liderki organizacji pozarządowych w Gdańsku do udziału w projekcie „Lider – tak, to ja!” organizowanego przez Stowarzyszenie „WAGA”. Projekt zaplanowany jako cykl szkoleń warsztatowych, spotkań z ekspertami oraz indywidualne sesje coachingowe dla każdej osoby uczestniczącej – będzie realizowany w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej przy ul. Biskupiej 24 B. Poniżej… Czytaj dalej: Formularz zgłoszenia do projektu “Lider – tak, to ja!”

Rusza Nowy Projekt “Lider- Tak, to ja!”

  Adresaci: liderzy i liderki organizacji pozarządowych w Gdańsku Czas trwania projektu: kwiecień-października 2014 r. Miejsce: Gdańsk Organizator: Stowarzyszenie „WAGA” Partner: Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Gdańsk   Szkolenia, spotkania z ekspertami, sesje coachingowe – zapraszamy liderów i liderki organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Gdańsku do udziału w… Czytaj dalej: Rusza Nowy Projekt “Lider- Tak, to ja!”