Klub Mieszkańca

Dbasz o swoje zdrowie?

Zależy Ci na poprawie kondycji? Samopoczucia?

Chcesz rozruszać swoje szare komórki?

Lubisz wesoło i aktywnie spędzać czas?

Przyjdź na ul. Biskupią 4

spotkania w każdy wtorek i czwartek

od godziny 14.00 do 17.00

22 sierpnia – spotkanie wprowadzające dr Michała Kubiaka

Przedstawienie i omówienie korzyści z aktywności fizycznej.

Zapraszamy!

„Michał Kubiak – instruktor rekreacji ruchowej w zakresie kinezygerontoprofilaktyki, licencjonowany instruktor nordic walking (Polskie Stowarzyszenie Sportu Powszechnego) i clubbell (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness). Od 2014 roku realizuje w Gdańsku programy treningu zdrowotnego dla seniorów, m.in.: prowadzenie zajęć aktywności fizycznej dla seniorów. Jest członkiem Gdańskiej Rady ds. Seniorów III kadencji.

Zdobytą na studiach w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wiedzą oraz doświadczeniem rekreacyjno-sportowym dzieli się z wszystkimi, którzy lubią ruch i chcą cieszyć się aktywnością fizyczną. Uczestnikom zajęć przekazuje swoją pasję i pozytywne nastawienie do życia.”