ul. Biskupia 4, Gdańsk

KONKURS “WEEKEND Z TATĄ”

KONKURS “WEEKEND Z TATĄ”

Chcesz być jednym z 20 ojców, którzy wraz ze swoimi dzieckiem wezmą udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej w dniach 22-24 marca br. w Hotelu Faltom w Rumi? zgłoś się do konkursu "Weekend z Tatą", który jest częścią kampanii "Etat Tata. Lubię to!".

logotyp etatTATA RGB 121127

Trwa kampania informacyjna "Etat Tata. Lubię to!", która promuje postawy ojców zaangażowanych, aktywnie uczestniczących w życiu swojego dziecka. Jednym z efektów kampanii będzie album fotograficzny, których bohaterami będą ojciec i dziecko. W konkursie "Weekend z Tatą" jury wybierze 20 ojców i dzieci, których Organizatorzy zaproszą na trzydniową sesję zdjęciową w Hotelu Faltom w Rumi.

Jak zgłosić się do konkursu?

Pobierz formularz zgłoszeniowy ze strony www.etatatat.pl, wypełnij go, napisz jaka jest Twoja ulubiona zabawa z dzieckiem i wyślij wraz z trzema zdjęciami, na których jesteś razem z dzieckiem.

Na zgłoszenia czekamy do 8 marca 2013 r.

konurs_weekend z tata

 

Więcej informacji na stronie www.etattata.pl.

 

Kampania społeczna „Etat Tata. Lubię to!” jest częścią projektu „Tata jak Mama – ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Waga.