ul. Biskupia 4, Gdańsk

Nagrody im. Lecha Bądkowskiego

Nagrody im. Lecha Bądkowskiego

 

Podczas tegorocznej Gali rozdania Nagród im. Lecha Bądkowskiego dla Najlepszej Organizacji Pozarządowej oraz dla Gdańskiego Darczyńcy Roku po raz pierwszy uhonorowano również Gdańskiego Społecznika Roku Uroczystość odbyła się w dniu 22 marca 2014 r. na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Przypominamy, że w zeszłym roku Stowarzyszenie Waga otrzymało wyróżnienie w kategorii dla Najlepszej Organizacji Pozarządowej.

Nagroda im. Lecha Bądkowskiego jest wręczana od 2001 roku dla podkreślenia roli organizacji pozarządowych w budowę społeczeństwa obywatelskiego i rozwiązywanie lokalnych problemów; od 2005 roku przyznawana jest honorowa nagroda Gdańskiego Darczyńcy Roku, a w tym roku po raz pierwszy przyznano honorową nagrodę Gdańskiego Społecznika Roku. W tegorocznej edycji nagród za 2013 rok, nominowanych zostało: 16 organizacji pozarządowych, 13 osób w kategorii Społecznika Roku, 3 osoby w kategorii Darczyńcy Roku.

 

1901185_744276335591293_127298987_n

 

 

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród osób nominowanych do Nagrody dla Społecznika Roku znalazła się nasz koleżanka, członkini Stowarzyszenia WAGA – Ewa Lieder.

Gratulujemy. Duma nas rozpiera.

Ewa Lieder jest radną – Przewodniczącą Zarządu Rady Dzielnicy Dolny Wrzeszcz i działaczką na rzecz budżetu obywatelskiego w Gdańsku.