Prezydent na Biskupiej Górce

12027135_1215753781774047_661313729708109146_o

29 września br. w lokalu Stowarzyszenia WAGA gościł Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wraz z Dyrektorem Kancelarii Tomaszem Nadolnym i asystentem Markiem Bonisławskim. Prezydent zaprosił na spotkanie także administratora Wspólnoty Mieszkaniowej "Biskupia 4" Barbarę Murdzię oraz Ewę Sienkiewicz z Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych. Z prezeską WAGI, Elżbietą Jachlewską i Krystyną Ejsmont, która prowadzi Dom Sąsiedzki , rozmawiano o sprawie teraz najpilniejszej, czyli podłączeniu lokalu stowarzyszenia do miejskiej sieci grzewczej jeszcze przed zimą. Jest nadzieja, że niedługo w WADZE będzie ciepło.
Rozmawiano także na inne tematy związane z rewitalizacją Biskupiej Górki, w tym o przywróceniu świetności wieży zegarowej byłego Schroniska Młodzieżowego im.P. Beneke, o remontach budynków na Biskupiej Górce, punktach widokowych, parku, fortyfikacjach i złym stanie Neptuna Hausmanna.