ul. Biskupia 4, Gdańsk

Projekt Lokale

Projekt Lokale

Projekt Lokale to projekt komercyjny i pro-społeczny, który doczekał się w końcu swojej realizacji. Otwarcie biura co-workingowego w Gdyni  już 1 lipca 2013 r.. Warto poznać ofertę nowego biura co-workingowego w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 134 (budynek vis a vis SKM Wzg. Św. Maksymiliana, II piętro, wejście do biur od zaplecza budynku). Całkowicie wyremontowane, w pełni wyposażone biura czekają na młodych przedsiębiorców i przedsiębiorczynie, którzy muszą kilka godzin spędzić w biurze, sprawdzić pocztę, spokojnie popracować, spotkać się z klientem w komfortowych warunkach.

Projekt Lokale w porozumieniu z kilkoma organizacjami pozarządowymi w Gdyni i Gdańsku tworzy nową jakość. Jest to oferta także dla organizacji pozarządowych, które czasem nie mają, gdzie zorganizować spotkania, czy spokojnie przygotować wniosku.

W przyszłości przedsiębiorcy i przedsiębiorczynie korzystający z biura będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach UE oraz z mini przedszkola, gdzie mamy, które chcą spokojnie popracować, mogą zostawić dzieci na 2-3 godziny pod opieką profesjonalnych opiekunek.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Abrahama 13, Fundacja Nadaktywni, Stowarzyszenie WAGA.

Projekt Lokale są partnerem "Mama-Ma-Pomysł", projektu Stowarzyszenia WAGA. Mamy, które przejdą do finału konkursu na najlepszy pomysł na własną działalność gospodarczą, otrzymają od Projekt Lokale bezpłatny dostęp do biura co-workingu na trzy miesiące.

Więcej na www.projektlokale.pl oraz telefonicznie: 792 002 336, e-mail: biuro@projektlokale.pl

Firma odpowiedzialna za projekt: Projekt Lokale Sp. z o.o.