ul. Biskupia 4, Gdańsk

ROZMAWIALNIA Z DANUTĄ WAŁĘSĄ

ROZMAWIALNIA Z DANUTĄ WAŁĘSĄ

Serdecznie zapraszamy na XI spotkanie z cyklu trójmiejskiej Rozmawialni –  12 czerwca 2012 o godz. 18.30

Miejsce: Cafe Fikcja, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 99/101

Temat: Danuta, żona Lecha Wałęsy – kobieta, Polka

Drogowskaz: Gościnią będzie Danuta Wałęsa – pierwsza dama Polski w latach 1990–1995. Żona Lecha Wałęsy, matka ośmiorga dzieci , autorka bestselleru 2011 –  książki „Marzenia i tajemnice” .

 „… Mówiłam sobie: „Ja jestem turem, który wszystkiemu poradzi. Ja wszystko potrafię, wszystko umiem. A jak nie umiem, to się nauczę…..„. https://wyborcza.pl/Duży Format

Pierwsza Dama wolnej Polski, przez długi czas żyjąca w cieniu męża.  Niespodziewanie w 2011 ukazała się jej książka „ Marzenia i tajemnice”, która zburzyła obraz „ żony przy mężu”

Danuta Wałęsa okazała się silną i pewną swoich racji kobietą. Kobietą, która ze stoickim spokojem przyjmuje to co zsyła los. Kobietą , która zmierzając się z  wieloma trudnościami nie zatraca marzeń.„..Mogę szczerze powiedzieć, że wszystkie marzenia, jakie miałam w różnych momentach co do własnego życia, w końcu się realizowały..” https://zwierciadlo.pl/2011

Kierująca ruchem: Elżbieta Jachlewska.

Przypominamy, że formuła Rozmawialni ma odbiegać od standardowych  spotkań z … Każdy uczestnik/uczestniczka jest pełnoprawnym partnerem/partnerką w dyskusji. Zaproszony gość/gościni, którym może być zarówno osoba, książka czy wydarzenie, jest drogowskazem według którego podążają rozmówcy/rozmówczynie.

Serdecznie zapraszamy
Partia Kobiet
Cafe Fikcja
Stowarzyszenie WAGA (partner projektu)