ul. Biskupia 4, Gdańsk

“Tak, odważę się” – spotkanie i warsztaty

“Tak, odważę się” – spotkanie i warsztaty

 

W imieniu Trójmiejskiej Akcji Kobiecej oraz Kongresu Kobiet Pomorza serdecznie zapraszamy na dwa wydarzenia:

Spotkanie pt. "TAK, odważę się!" z Barbarą Nowacką, które odbędzie się  w Świetlicy Krytyki Politycznej w najbliższą środę, 18 lutego o godzinie 18.00.  Barbara Nowacka jest córką tragicznie zmarłej polityczki Izabeli Jarugi-Nowackiej. Opowie o swoim życiu i o tym, co sprawiło, że ona odważyła się zabrać głos w najważniejszych dla kraju sprawach.  Spotkanie poprowadzi dr Anna Strzałkowska z Uniwersytetu Gdańskiego, członkini TAK. Potrwa ono około 1,5 godziny. Wstęp wolny.  

Warsztaty dla kobiet pt. "TAK, odważę się!", które odbędą się w sobotę, 21 lutego 2015 r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk, budynek C). Celem zajęć jest odpowiedź jak znaleźć w sobie motywację i odwagę do przełamywania oporów wewnętrznych w podejmowaniu działania na rzecz szczęśliwego życia.    

Program:
9.30- 10.00 Rejestracja
10.00-10.10 Powitanie
10.10–10.45 Ćwiczenie wprowadzające "Nasze historie" wraz z dyskusją
10.45 -11.00 Przerwa kawowa
11.00 -13.00 Proces grupowy – Tak, odważę się! – prowadząca: Alicja Klein,
Ośrodek Psychologii Procesu PO PROSTU
13.00-13.15 Podsumowanie i pożegnanie

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje jednak limit miejsc. W tym celu bardzo prosimy o zarejestrowanie się.

Rejestracja:
https://tak-odwaze-sie.evenea.pl

 

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną inicjatywą na rzecz praw kobiet, działającą od 8 marca 2009 r. Celem jest wspieranie aktywności kobiet w życiu społecznym, ekonomicznym i artystycznym. Misją Trójmiejskiej Akcji Kobiecej jest budowanie tolerancyjnego społeczeństwa, otwartego na równość i różnorodność.
Trójmiejska Akcja Kobieca zrzesza osoby z różnych środowisk: nauki, praw człowieka, kultury, mediów, biznesu. Organizacyjnego wsparcia udzielają nam m.in. Krytyka Polityczna – ŚWIETLICA W TRÓJMIEŚCIE, Tolerado Stowarzyszenie na rzecz Osób LGBT, Stowarzyszenie WAGA, Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW-Polska