Wsparcie Urzędu Miasta

W zeszłym tygodniu w  lokalu Stowarzyszenia WAGA pojawiły się komputery i drukarki, które stanowią podarunek z Urzędu Miasta Gdańska. Komputery mają służyć mieszkańcom i mieszkankom Biskupiej Górki w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie WAGA Domu Sąsiedzkiego. Ogromnie  dziękujemy za wsparcie Urzędu Miejskiego a w szczególności wszystkich osób które się do tego przyczyniły.

Dziękujemy także za pomoc Markowi Marcinkowskiemu z Biskupiej Górki, który wziął na siebie pieczę nad tym sprzętem oraz zadeklarował, że wkrótce przygotuje jeden z komputerów do użytkowania. Sprzęt jest używany, brakuje w nim twardych dysków, nie ma też klawiatur i myszek. Przy okazji apelujemy do osób, którym stare klawiatury i myszki zalegają gdzieś w szufladach o pomoc w skompletowaniu tego sprzętu (po 4 sztuki).

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Fot. K. Ejsmont