ul. Biskupia 4, Gdańsk

Festiwal TataFest

Festiwal TataFest

Jak tata z dzieckiem może spędzić wolny czas? Idą na spacer, basen, potem znowu na spacer, a kiedy jest ciepło na plac zabaw.

/ fot. Pawel Wyszomirski / TESTIGO.pl

– Monotonii czasu spędzanego przez  tatów z dziećmi mówimy stanowcze „nie” – deklarują Organizatorzy Festiwalu TataFest, który odbędzie się 23 marca br. w Hotelu Faltom w Rumi. Festiwal jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Etat Tata. Lubię to!”, która promuje postawy ojców angażujących sięw opiekę i wychowywanie swoich dzieci.

Obserwując  środowisko tatów małych dzieci, doszliśmy do wniosku, że brakuje oferty kierowanej do tej grupy – mówi Dorota Sarlej z firmy Koncept, Lidera projektu „Tata jak Mama – ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

– Zatem w projekcie przewidzieliśmy Festiwal TataFest, na który zapraszamy ojców z dziećmi do Hotelu Faltom w Rumi – mówi Dorota Sarlej. Każdy tata  ma do wyboru cztery bezpłatne zajęcia spośród ponad 40 różnych propozycji –  judo, gra w piłkę, zajęcia ruchowe, ale też warsztaty kulinarne, muzyczne, dramowe. Porad będą udzielali psychologowie, lekarze, ratownicy medyczni, eksperci ds. prawa pracy.

A mama…? Mama w tym czasie może skorzystać z wolnego czasu, zająć się sobą.  Mamy często obawiają się, jak tata poradzi sobie sam z dzieckiem. Tymczasem Organizatorzy zachęcają mamy, by zaufały mężom, partnerom, oddając dzieci pod ich równie dobrą i ważną opiekę, a same, dla odmiany, zrobiły coś tylko dla siebie.

Każdy uczestnik TataFest otrzyma bezpłatną kartę rabatową „Mozaika Rodzinna”, która uprawnia do zniżek na produkty i usługi atrakcyjne dla rodziców małych dzieci.

Rezerwacja warsztatów do 17 marca br.

 

Rejestracja jest prosta – wybierz i zaznacz max 4 warsztaty Festiwalu i wyślij zgłoszenie na biuro@etattata.pl.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona.

Patronat medialny:

Trojmiasto.pl

Dziennik Bałtycki

Radio Gdańsk

źródło: https://www.etattata.pl/aktualnosci/nid,24/

 

Więcej:

https://nauka.trojmiasto.pl/Festiwal-TataFest-imp350184.html