ul. Biskupia 4, Gdańsk

Gdańskie Centrum Integracji (GCI) zaprasza na kursy językowe

Gdańskie Centrum Integracji (GCI) zaprasza na kursy językowe

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM Poland) oraz Stowarzyszenie WAGA zapraszają do zapisania się do Gdańskiego Centrum Integracji (GCI) na kursy językowe:

> Języka polskiego

> Języka angielskiego

Kursy są bezpłatne, dla osób od 16 roku życia, posiadających status uchodźcy (UKR).

Trwają 3 miesiące, zajęcia odbywają się we wtorek, środę oraz czwartek, trzy godziny dziennie. Godziny zajęć dopasowane są do planu dnia osób z Ukrainy, w zależności od tego czy opiekują się dziećmi, czy pracują lub mają inne zajęcia więc mogą wybrać, czy chcą uczęszczać na lekcje rano 9.00 – 12.00, w południe 13.00 -16.00, albo po południu 17.00 – 20.00. Zajęcia odbywają się stacjonarnie, a dla osób, które mają problem z dojechaniem na kurs oferujemy zajęcia z języka polskiego w wersji on-line w godz. 17.00 – 20.00.

Oprócz kursów językowych można u nas korzystać z porad doradców zawodowych i biznesowych, wziąć udział w warsztatach, Mini targach pracy i wielu innych wydarzeniach oferowanych w GCI oraz działaniach organizowanych przez Stowarzyszenie WAGA.

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do Gdańskiego Centrum Integracji, ul. Biskupia 24 b w Gdańsku.

Uwaga – prowadzimy nabór nowych uczestniczek i uczestników na kolejny kurs, który rozpocznie się 3 października 2023 i będzie trwał do końca grudnia 2023

Gdańskie Centrum Integracji jest finansowane przez rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki 

 

Міжнародна організація з міграції (IOM Poland) та асоціація WAGA запрошують вас записатися на мовні курси до Гданського інтеграційного центру (GCI):

  • Польська мова
  • англійська мова

Курси безкоштовні для осіб віком від 16 років, які мають статус біженця (УКР).

Вони тривають 3 місяці, заняття проходять у вівторок, середу та четвер по три години на день. Години занять адаптовані до розкладу дня людей з України, залежно від того, чи вони доглядають за дітьми, працюють чи мають іншу діяльність, тому вони можуть вибрати, чи хочуть вони відвідувати заняття вранці з 9.00 до 12.00, опівдні 13.00. 16:00 – 16:00 або після обіду 17:00 – 20:00 Заняття проводяться на місці, а для тих, кому важко потрапити на курс, ми пропонуємо онлайн-заняття польської мови від: 17.00 – 20.00.

Окрім мовних курсів, ви можете отримати пораду від кар’єрних і бізнес-консультантів, взяти участь у семінарах, міні-ярмарках вакансій та багатьох інших заходах, які пропонуються в GCI та заходах, організованих Асоціацією WAGA.

Запрошуємо всіх бажаючих до Гданського інтеграційного центру, вул. Biskupia 24 b у Гданську.

Зверніть увагу – ми набираємо нових учасників на наступний курс, який розпочнеться 3 жовтня 2023 року і триватиме до кінця грудня 2023 року.

Гданський інтеграційний центр фінансується урядом Сполучених Штатів Америки