ul. Biskupia 4, Gdańsk

II edycja szkoleń „Lidera dostępności” za nami!

II edycja szkoleń „Lidera dostępności” za nami!

Za nami II edycja szkoleń dla organizacji pozarządowych z zakresu wszystkich obszarów dostępności. Spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Waga i Fundację RC w ramach projektu partnerskiego „Lider dostępności”. Osoby uczestniczące w szkoleniach dowiedziały się, co robić, aby z działań organizacji mogły korzystać również osoby ze szczególnymi potrzebami Też jesteś ciekawy/ciekawa jak to robić? Śledź naszego Facebooka i stronę internetową – wkrótce podamy informacje o listopadowych terminach III edycji!

 Ponadto, jeżeli organizujesz wydarzenie i masz zgłoszenie od osoby ze szczególnymi potrzebami, a nie możesz lub nie wiesz, jak je zrealizować – zgłoś się do nas. Postaramy się zapewnić alternatywne rozwiązanie. Możemy m.in. zapewnić obecność tłumacza polskiego języka migowego, zapewnić pętlę indukcyjną dla niesłyszących lub inne rzeczy adekwatne do danej sytuacji. 

Lider Dostępności prowadzi punkt konsultacyjno – informacyjny dla organizacji pozarządowych od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 15.00, kontakt telefoniczny: 58 344 40 39 lub 504 871 478, kontakt email: kontakt@liderdostepnosci.org

 Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.