Wyniki w konkursie na przyznanie grantów i minigrantów w Gdańskim Funduszu Równości 2023 r.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na granty i mikrogranty w Gdańskim Funduszu Równości 2023 r.

W kategorii „granty” dofinansowanie otrzymają:

1. Fundacja Wspólnota Gdańska – Pocztówki dźwiękowe z Oliwy – audioprzewodnik dla osób niewidomych
  2. Stowarzyszenie Magnolia – W OBIEKTYWIE – O TOLERANCJI
  3. Fundacja Centrum Praw Kobiet – Pomysł na SIEBIE- rozwiń skrzydła i zadbaj o swoje prawa
  4. Fundacja „Widzialne – Zmiana jest Kobietą” – Spotkania bez Tabu
  5. Fundacja ,,Świat Wrażliwy” – Ku równości – edukacja nastolatków w Gdańsku
  6. Gdańska Fundacja Integracji Społecznej OSK Lipce – Rockmani dla tolerancji
  7. Spółdzielnia Socjalna Zeroban – Inni, a jednak tacy sami)
  8. Caritas Archidiecezji Gdańskiej – O języku, który rani
  9. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Antymobbingowe OSA – Pracuję bez lęku
  10. Stowarzyszenie Sportowe Ich Własna Liga – SILNA LIGA
  11. Stowarzyszenie Stara Oliwa im. Danuty Rolke Poczman – Ty i Ja – przeciw przemocy
  12. Fundacja Mamma Mia – Pięćdziesiąt twarzy przemocy

W kategorii „mikrogranty” dofinansowanie otrzymają:

1. Aktywne seniorki – Komputeryzacja seniorów
  2. Moja Oliwa – Cudawianki – czyli polsko – ukraińska Noc Kupały

Dziękujemy wszystkim organizacjom, które wzięły udział w konkursie i serdecznie gratulujemy laureatom.

Zadanie Gdański Fundusz Równości 2023 dofinansowano ze środków Miasta Gdańska oraz przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

GFR wyniki na www

Uwaga! Organizacje i grupy nieformalne, które nie zdążyły wziąć udziału w konkursie zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz facebooka! Już niedługo podamy termin dogrywki!