ul. Biskupia 4, Gdańsk

Mimo remontu działamy

Mimo remontu działamy

Dom Sąsiedzki przy ul. Biskupiej 4 będzie zamknięty od 2 września do 5 października br. z powodu remontu. Zajęcia artystyczne dla dzieci, teatralne dla młodzieży i kurs j. niemieckiego zostają przełożone na miesiące późniejsze. O ponownym rozpoczęciu zajęć wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani indywidualnie. Przepraszamy za niedogodności związane z tą przerwą.

Próby spektaklu „Nasze Królestwo jest stąd” będą odbywały się nadal w czwartki w godz. 17.00-19.00, ale w Szkole Podstawowej nr 21 przy ul. Na Stoku 43. Podziękowania Pani Dyrektor SP 21 Lidii Lisińskiej za udostępnienie pomieszczeń.

Z kolei w najbliższą środę 7 września w godz. 17.00-19.00 również w Szkole Podstawowej nr 21 przy ul. Na Stoku 43 odbędą się warsztaty dźwiękowe „Królestwo/Vox populi” z Zorką Wollny. Gdańskia Galeria Miejska, współorganizator 8. edycji festiwalu NARRACJE, oraz zaproszona przez kuratora festiwalu Stacha Szabłowskiego artystka Zorka Wollny zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców Biskupiej Górki.
Warsztaty opierać się będą na podstawowej pracy z głosem, słowem mówionym, śpiewem, a także z szeptem. Głównym tematem będą opinie i postulaty mieszkańców dzielnicy, dotyczące bieżących problemów, historii i przyszłości Biskupiej Górki, natomiast punktem wyjścia będzie dyskusja o życiu dzielnicy.